Kasacja Konta

27/11/16 00:04
Jak w temacie wyzej: Mam pytanie czy jest mozliwosc odzyskania konta po kasacji? Moge nadmienic ze4 konto zostalo skasowane na pokazanie Admina jaki on to nie jest, wiem jest wsszechomogacy czyli mu sie udalo Nadmienie ze konto zostalo skasowane ok 2 lata temu czyli mysle ze doszedlem do stanu i odpokutowalem kare. Pyutanie czy by sie nie dalo przywrocic, zreszta masakrytyczne nima z tego co wiem, Wladza w adminach. Tak naprawde to mi zalezy na tym co.......nie bede rozwijal temu:)

Bede wdzieczny za odpowiedz wladzy ONR hehe:P
Moge dopisac ze nigdy sie nie zmienie:) czyli bede soba:))

Donzo
02/12/16 16:38
Niestety nie ma takiej możliwości.
04/01/17 23:57
Tutaj pisalem rok temu jak wyzej napisane jest:) mam zapytanie odpokutowalem kare i czy nie mozna golego konta przywrocic? Konsensus sobie damy? Gole konto:) Prosze odpowiedz administracji, bede wdzieczny. Uplynelo juz tyle lat ze kare odpokutowalem i chce tylko gole konto, sam statek nic innego i zapowiadam ze bede grzeczny:) Odpowiedz chce od administaracji gry.
05/01/17 05:39
Przeanalizowalem sobie cala ta sytuacje i doszedlem do wniosku ze nie chce zadnego odblokowywania:) Ja do konca zachowuje sie z Honorem:) Tylko szkoda ze admin tego jakis nie powie ze bez poctawnie konto zostalo zablokowane (nicku admina nie bede podawal (szkoda sie zalic) rozmawialem z jakas osoba na TS z PANIA wnerwilem sie zaprzestalem rozmowe, wiec nie wiem jaki wynik byl lub jest. Lecz pisze do was kochana administracjo niech to konto bedzie zablokowane do konca zycia, przynajmi mam spokoj od raidera:) Od serca dla administracji:) By Donzo:)
06/01/17 18:01
Proszę Pana o kontakt ze mną na ts-sie adminowskim, o umówionym terminie.