Gra się sypie ? :)

15/08/13 08:53
Gdzie się podziało 300 ludzi online ? Zauważyłem góra 150 po za tym, coś się w ogóle dzieje ? Tylko ta nowa Beta, a na zwykłych ? Nadal jest nudno, może chcą Nas ciut uciszyć nowymi badaniami Handel nawet upadł Gra na początku była fajna i miała Swoje 5 min. ale nawet dobrze nie zabłysła i się po prostu - znudziła No bo zostaje tylko bicie alienów na kolejny lvl. ew. badanko jakieś

Lukas czy Grollim ładnie pokazują po co jest ta gra, nie dla współpracy lecz dla gwiazdek

Gra prędzej czy później uschnie ,,bo nudno'' są serwerowe ale jakiś event czy coś, jakieś nowe rzeczy a nie tylko ta nowa beta

Moderatorzy, cóż tutaj wdziałem wiele zachowań ale Sublinet jest sam sobie winien bo nawet nie pilnuje 18+ powoływanie się na funkcję, a zachowują się jak dzieci, banuję tego bo Mnie denerwuje a tego nie, bo to Mój przyjaciel, jak się bierze taką funkcję to powinno się trochę myśleć...

Nie wiem jak Wy ale to drugie DO:

- Lepszy jest z kasą - tutaj jej nawet nie wybocisz czy coś
- Moderatorzy - nie raz się pisało że ten zrobił to a ten to
- Wprowadzają rzeczy za gwiazdki - może dadzą nową rakietkę ale i lepszą wersję za gwiazdki
15/08/13 22:03
Powoli powolutku gra się rozsypnie
16/08/13 07:26
Nie przesadzaj chociaż gra już miała dobre dni za sobą to i tak nie jest źle zobacz inne serwery .
Tak juk już pisałem brak eventów długo okresowych i specjalnych akcji .
gra słabo rozbudowana itd .

16/08/13 12:25

GɌΣΣDУ [JLB™] :

Nie przesadzaj chociaż gra już miała dobre dni za sobą to i tak nie jest źle zobacz inne serwery .
Tak juk już pisałem brak eventów długo okresowych i specjalnych akcji .
gra słabo rozbudowana itd .

Straciłem już motywację do gry, wszystko za gwiazdki, kolesie z ochronką a nawet handlować
nie mogę ale to trochę niżej opisałem Dzięki handlowi można być zajebisty na swój sposób
ale ni PvP, ni handlu nie ma bez gwiazdek

Widziałem, a widziałeś abyśmy mieli chociaż podforum na forum bety ?

Nie przesadzam, gra pada powoli na pysk Nim autor gry coś zrobi to będzie góra 50 osób

Wcześniej z rakietami do tanka - wzięło się z forum, mam nadzieję że chociaż mrugnie tutaj okiem

Nas jest więcej od Niemców, Turków i Francuzów to już w ogóle 10x więcej Polaków
A co się okazuje na becie ? Nie mamy czatu, jak ktoś zakłada grę to się myśli a nie
daje się tylko tym co dają Euro na grę, nawet Neuronix się śmiał ale pewnie tego nie widziałeś

Ale dobra bo stoczyłem się na betę, co do eventów, to jednym z tych fajniejszych była wielkanoc
Ale możemy się spodziewać nowego desingu za gwiazdki i tyle, co do rozbudowy to się zgodzę
3-5 elitarnych handlów i cały serwer nie może handlować Baa... Ja nawet mam problem kupić
na bazarze surki do reaktora nie w zapasie jakieś śmieszne 150 kamyczków tylko 50-100 sztuk

Jeszcze mały ale upierdliwy szczegół, mianowicie w ogłoszeniu że będzie beta pisze o jakiś ograniczeniach,
takie limit prędzej czy później popsują grę o ile coś z tym zrobią, dlatego nic nie dodają
16/08/13 21:15
gra zniechęca z powodu massss(3000000 i węcej "s") lagów .
Gracze mają ich szukać a zarząd siedzi i sie nie rusza
Poza tym te supermegafajowskie zestawy takie jak zestaw hiperprzestrzeni jest za 200 lub nawet za 1000 gwiazd.
Grać na handlu sie już nie opłaca bo szturmy zawsze cie ubiją.Tracisz mnóstwoo(tu też 3000000 i więcej "o") uranu.
Poza tym najwiekszy defekt nielicząc moderatorów : Nova Raider (Errors Raider) Evolution (Galaxy Putty) .

TO TYLKO ZNIECHĘCA DO GRANIA. A GDZIE 300 OSÓB KTÓRE GRAŁY NA PL1.GRA SIĘ SYPIE !!!!
16/08/13 22:50

†WIELKI<%>GOLAB†{E.W} :

gra zniechęca z powodu massss(3000000 i węcej "s") lagów .
Gracze mają ich szukać a zarząd siedzi i sie nie rusza
Poza tym te supermegafajowskie zestawy takie jak zestaw hiperprzestrzeni jest za 200 lub nawet za 1000 gwiazd.
Grać na handlu sie już nie opłaca bo szturmy zawsze cie ubiją.Tracisz mnóstwoo(tu też 3000000 i więcej "o") uranu.
Poza tym najwiekszy defekt nielicząc moderatorów : Nova Raider (Errors Raider) Evolution (Galaxy Putty) .

TO TYLKO ZNIECHĘCA DO GRANIA. A GDZIE 300 OSÓB KTÓRE GRAŁY NA PL1.GRA SIĘ SYPIE !!!!

Hiperskoczek kosztuje od 500 do 1500 gwiazdek chyba że zmienili
Co do handlu to się nie odzywaj jak wiesz jak uciec takiemu to byś go nie raz na czacie go wyśmiał że nie dość że na handel się rzuca to ubić nie może Mnóstwo ? 200k na 10k to dużo ? Wbij 25 lvl. albo chociaż polataj handlem to może przestaniesz pisać takie bzdury

Widać że nawet sposobu na ,,uran'' do którego używa się tylko handlu nie znasz
19/08/13 14:23

Szymon55556 :

Gdzie się podziało 300 ludzi online ? Zauważyłem góra 150 po za tym, coś się w ogóle dzieje ? Tylko ta nowa Beta, a na zwykłych ? Nadal jest nudno, może chcą Nas ciut uciszyć nowymi badaniami Handel nawet upadł Gra na początku była fajna i miała Swoje 5 min. ale nawet dobrze nie zabłysła i się po prostu - znudziła No bo zostaje tylko bicie alienów na kolejny lvl. ew. badanko jakieś

Lukas czy Grollim ładnie pokazują po co jest ta gra, nie dla współpracy lecz dla gwiazdek

Gra prędzej czy później uschnie ,,bo nudno'' są serwerowe ale jakiś event czy coś, jakieś nowe rzeczy a nie tylko ta nowa beta

Moderatorzy, cóż tutaj wdziałem wiele zachowań ale Sublinet jest sam sobie winien bo nawet nie pilnuje 18+ powoływanie się na funkcję, a zachowują się jak dzieci, banuję tego bo Mnie denerwuje a tego nie bo to Mój przyjaciel, jak się bierze taką funkcję to powinno się trochę myśleć...

Nie wiem jak Wy ale to drugie DO:

- Lepszy jest z kasą - tutaj jej nawet nie wybocisz czy coś
- Moderatorzy - nie raz się pisało że ten zrobił to a ten to
- Wprowadzają rzeczy za gwiazdki - może dadzą nową rakietkę ale i lepszą wersję za gwiazdki

już tak bywa nowa wersja gry to już do niej lecą nie tylko polacy na czatach innych krajów aż się roi ich w becie najwięcej to chyba turkce
19/08/13 14:25

†WIELKI<%>GOLAB†{E.W} :

Powoli powolutku gra się rozsypnie

aż zostanie tylko "sypki" piach
wszystko ma swój kres
aż się wszystko rozsypie
26/08/13 20:27

Szymon55556 :

Forum i facebook ....

Szymonie post Twój usuwam z powodu przekleństw jakich w nim używałeś .
27/08/13 00:15
Moja sprawa jest taka użycie słowa "cieć" a może słowo "cztery litery" no nie wiem jak to zinterpretować. ban na 30 min.
Ale jak gość wpada do bazy podczas ataku w ~~10 min. kilka razy to jest dobrze ??
Niby jest ochronka dwie godziny to niby komu i za co ta ochrona??Ewentualnie co mam zrobić by robić wypad na bazę co 2 min. zaznaczam jedną i tą samą??
Największa głupota jaką widziałem serwer-gracz-mod jeden i ten sam serwer!!!!
W większości gier jeśli stwierdzono jakiekolwiek koneksje moderatorów z innym serwerem tej samej gry był jeden wielki kop w cztery litery.A tu jest odwrotność normalności.Co do tematu wiem na ten temat sporo na tyle dużo by swój osąd tu umieścić.