Coś nowego

11/03/14 18:00
Oczywiście można to tylko wstępny pomysł
03/04/14 23:01
Gram w tą grę od nowego roku jakoś i powiem Wam że nic się nie zmieniło dali parę dodatków które niezbyt się przydają ,a to dobrze nie wróży , przydała by się ogólnie zmiana misji , strasznie nudne jest robienie ciągle tego samego , jakieś nowe statki , kolory czy coś takiego , można by dodać też wrota za te surowce albo jeszcze nad tym pomyśleć , mam mnóstwo różnych pomysłów , ale czy wgl ktoś to czyta ? Przydały by się jakiekolwiek informację o aktualizacjach kiedy będzie następna i co zostanie w niej wprowadzone .. Podobno ma wejść nowa galaktyka takie są plotki .. czy to prawda ?
07/04/14 15:58
нѕ^ѕρσятιηg#мυєятє :

Gram w tą grę od nowego roku jakoś i powiem Wam że nic się nie zmieniło dali parę dodatków które niezbyt się przydają ,a to dobrze nie wróży , przydała by się ogólnie zmiana misji , strasznie nudne jest robienie ciągle tego samego , jakieś nowe statki , kolory czy coś takiego , można by dodać też wrota za te surowce albo jeszcze nad tym pomyśleć , mam mnóstwo różnych pomysłów , ale czy wgl ktoś to czyta ? Przydały by się jakiekolwiek informację o aktualizacjach kiedy będzie następna i co zostanie w niej wprowadzone .. Podobno ma wejść nowa galaktyka takie są plotki .. czy to prawda ?

To że wejdzie nowa galaktyka to oczywiste - przecież w ich planach jest bawienie się w ,, do setki '' aktualizacje, które na prawdę coś wnosiła była z kilka miesięcy temu, hehehe Ty oczekujesz że od 3-4 miesięcy się coś zmieni a ja czekam z rok lub dwa i nic To już zaczyna mnie martwić czy gracze są tak głupi aby dawać kasę na to bez znajomości gry ? No bo jak jeszcze stoi gra to oznacza, że ludzie robią przelewy, nic - zero czytania, czy coś się zmienia, jak często są zmiany w grach, no ale będzie tak w kółko...
07/04/14 19:47
Mi osobiście podoba się pomysł Przemka ale czy to wprowadza ? ... Raczej każdy wie jak jest zagadam do Hansa zobaczymy co powie
11/04/14 14:44
Blood17 :

Mi osobiście podoba się pomysł Przemka ale czy to wprowadza ? ... Raczej każdy wie jak jest zagadam do Hansa zobaczymy co powie

Jednak macie z nim kontakt ??? Proszę, powiedz żeby się nie przemęczał Nie wolno martwić twórców wiedząc, że ich tok wprowadzania aktualizacji co daje aż naprawę jakiś problemów zajmuje miesiące - a może to im zajmie rok Nie warto

A teraz na poważnie - powiedz aby się ogarnęli, dodali coś mocnego - bo te pomysły Niemca są fajne, ale to nadal nie zmieni nic w grze, dodali jakieś nowe pola do manewrów a nie tylko: PvE, PvP, Przemys... wróć - reaktory i tak nic nie dają - a chociaż za nie mogliby się wziąć, bo gra jest baaaaaaaaaaaardzo uboga - z porównaniem do dzisiejszych gier.
16/04/14 22:38
Dobra mamy nowych graczy ale czegoś jeszcze brakuje , przydały by się teraz jakieś nowości
13/07/14 16:43
Siema kochani ! ! ! ! !

Można zrobić coś takiego żeby był rodzaj statków od 70 lvl kture latają szybciej np 20 muj statek szturmowy lata z pretkoscią 9 ate 20 moim zdaniem fajne

co myślicie
13/07/14 17:50
przemek1393 :

Siema kochani ! ! ! ! !

Można zrobić coś takiego żeby był rodzaj statków które ruszają się z duża prędkością nie tak jak teraz z 13 10 tylko 2500

co myślicie

Bije Cie taki i nie można zaznaczyć - na NIE.
27/08/14 16:55
Hej mam coś nowego tak sobie siedzę i siedzę
No i myślę zrobić lvl że statkami UFO te statki mogą być silniejsze o bardzo duża liczbę punktów ataku i szybsze o 10 punktów ruchu .
Tak myślałem nad tym duszy czas , jak ktos niewie co to UFO

https://www.google.com/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=hQVAPQxg2n4SJM&tbnid=-xkla1FtQTHPLM:&ved=0CAUQjRw&url=http%3A%2F%2Fthegic.org%2Fprofiles%2Fblogs%2Fout-of-the-blue-the-ufo-phenomenon&ei=ffD9U5uJBMvVauztgPgI&bvm=bv.74035653,d.ZGU&psig=AFQjCNEmcL8T3RtwW_Yu8hgo9mw1QoZJ1Q&ust=1409237447002820

To taka podpowieć
27/08/14 16:55
Mój kolega tak myślał że statki chandlowe mogą mieć do okoła takie kryształy. wsparcie kwadratowe skrzynki do okoła szturmowe jakieś działa jak w 65 lvl na kadubie.Pancerne mogą mieć do okoła takie takie tarcze jak w 47 lvl pancernym . uniwersalne takie jak w hiper łączu i wszystkie mają lecieć obracając się szybsze silniejsze Adminie co myślisz ????