Mapa PvP.

10/04/13 15:25
Ostatnio myślałem trochę nad taką jedną rzeczą...mianowicie mapa PvP na której nie ma nic prócz ładnej grafiki i dajmy na to 3 do 7 portali no i naturalnie braku ochrony. Była by to mapa tzw. "bitewna" na której wszyscy bez wyjątku mogli by się bić. Co prawda zaraz zostanę posądzony o plagiat i tym podobne...ale myślę, że z taką mapką gra była by ociupinkę ciekawsza ;) Zwłaszcza po ostatniej aktualizacji z ochronami lvl.

Proszę o słowa krytyki i ewentualne propozycję jak wg. was miało by to wyglądać :)

DRY6
10/04/13 15:29
Fajnie, super tylko kto by tam latał ?
10/04/13 15:30
mapa pvp z portalem do każdej podstawowej galaktyki (od 1 do 7)... to mogło by być ciekawe :D
10/04/13 15:30
Pomysł dobry i ciekawy chentnie bym go sprawdził ja by to wygladalo
10/04/13 15:34

Szymon55556 :

Fajnie, super tylko kto by tam latał ?

Wszyscy którzy mieli by ochotę powalczyć by od czasu do czasu oderwać się od bossów i innych stworów. Mapa jak każda inna tzn. z "garażem" ewentualnie też miejsce od misji. Tyle tylko, że brak jakiejkolwiek ochrony.
10/04/13 15:44

◄D•я•у•6► :

Wszyscy którzy mieli by ochotę powalczyć by od czasu do czasu oderwać się od bossów i innych stworów. Mapa jak każda inna tzn. z "garażem" ewentualnie też miejsce od misji. Tyle tylko, że brak jakiejkolwiek ochrony.

Ale wtedy gracze będą uciekać do garażu :(
10/04/13 15:48

Szymon55556 :

Ale wtedy gracze będą uciekać do garażu :(

Tak jak napisałem wyżej "BRAK JAKIEJKOLWIEK OCHRONY" garaż na środku w celu uzupełnienia ammo za uran lub zmianę wyposażenia :)
10/04/13 18:07
Bardzo dobry pomysł. Możliwość uzupełnienia ammo i żadnej ochrony. W zamian za to np podwójna ilość pkt pvp do zdobycia.
Bo w tej chwili gracze, którzy tak "zaciekle" walczą o pkt pvp najpierw atakują a potem się chowają.
To byłaby mapa dla prawdziwych wojowników :)
10/04/13 18:35
A może jeszcze "funkcja", że jak ktoś Cie zaatakuje i strzela do Ciebie, to nie można przeskoczyć przez portal :)
14/04/13 00:51
Usredniajac chodzi o mape PvP na ktorej obwiazywalyby zasady jak na mapie w innej kosmicznej strzelance o innej nazwie, ktora wszyscy znaja i z ktorej wielu znajomych ucieklo bo gra stala sie za kosztowna xD. Jak tak to pomysl swietny :)