Propozycje

05/05/13 22:01
1.Zarobioną kasę za gruzowanie bazy powinno dać się przeznaczyć także na pojemność gildi (opcja wyboru na co ta kasa ma być )
2.Podnieść ceny ochrony PvP bo to przesada takie coś jak ochrona za takie mikre ceny .
3.Wprowadzenie potworów albo jakiś misji na gwiazdki ponieważ na 50 lvl gwiazdki wypadają co 50-100 kamyczek a o alienach nie wspomnę, gracze których nie stać na gwiazdki nie mają jak zarobić na te 300% amunicji lub te skoki !!
05/05/13 22:07
gitnie
06/05/13 00:07
Tak, regularne potworki na gwiazdki, chociaż na 7 gali Tak żeby wypadało po 1-2 gwiazdce, nawet żeby miałe te kilka tysięcy HP, ale żeby było ich tyle co normalnych potworków

Ochronke PvP najlepiej w ogóle wywalić, bo ta gra polega na walce. A punkt pierwszy- o tym już galaliśmy wewnątrz mojej gildii tydzien temu- jak najbardziej za. Btw. Bartek, to chyba odgapiłeś

Ja od siebie dorzucę:

Zróbcie jakieś eventy, bo nudy straszne, tylko expienie i expienie
06/05/13 07:12
Uwazam ze Bartek ma bardzo dobry Pomysl co do Gwiazdek, zalezy ile kto ich ma jezeli masz zero gwiazdek to bardzo czesto wypadaja na bosie praktycznie za kazdy surowiec leci gwiazdka. Generalnie idea gry jest bicie sie pomiedzy takze uwazam ze ochronka nie jest fajnym rozwiazaniem jednak czasami spotkanie 7 statkow z danej gildi ktore robia sobie wylot nie jest za fajnym doswiadczeniem a zwlaszcza gdy posiadaja duzo nizsze lvl i zakosza ci okolo 100 punktow pvp ,ktore majac 50 lvl jest tragedia do odrobienia.Uwazam ze powiinni naprawic ze jezeli statek zostanie ubity przez kilku graczy to liczba przyznanych punktow czyli 7 za ubicie i 3 za lvl powinna byc podzieleona pomiedzy nich a nie sumowana.
Jesli chodzi o gwiazdki to uwazam ze powinnie zrobic ze za wykonane misje dostaje sie gwiazdki tak jak to jest w innych grach np. platna walute gry otrzymuje sie za wykonane misje i za ubicie alienow w grze darkorbit. Tutaj jest to poprostu smieszne dostajesz jedna gwiazdke gdzie przyspieszenie badania kosztuje po 3tys . Powinno byc tak zrobione ze poswiecajac 30min dziennie grze mozna bez problemu zarobic na zestawy amunicje i skoki poniewaz bez tego gra jest bez sensu.
Jestem rowniez za tym zeby dodac cos do obrony gildi dodanie 5 poziomu nic praktycznie nie dalo dalej jest tak ze baza broniona jest reaktorami a powinno byc odwrotnie. Badania reaktorow sa po to by go bronic a nie bronic cala baze reaktorami. Teraz to ludzie robiac badania reaktorow to robia to zeby gildie bronic nie wlasny reaktor.Jesli chodzi o pd i ranking wiem ze lvl50 jest maxymalnym ale powinna byc sciagnieta blokada ze pd wchodzi dalej a lvl stoi wtedy i ranking by sie rownowazyl niedlugo wiekszosc bedzie posiadala 50 i na co wtedy patrzec w rankingu bez sensu zupelnie.
Teraz kolejna bzdura jest ranking badan , uwazam ze powinien brany byc laczny czas wykonanych badan nie ich ilosc duzo graczy bylo by wstanie wtedy okreslic sile gracza nawet biorac go do gildi np. edek ma 300 badan w tym 150 na reaktory (krociutkie badania) wbity lvl na surowcach z bosa a drugi ma 200 i ani jednego badania na reaktor i lvl 30 . Widoma rzecza jest to ze ta 30 ubije 50 bez problemu.
Pozdrawiam
06/05/13 19:21
Witam !
Grę zacząłem jakieś 1,5 miesiąca temu i muszę przyznać, że Osłona PVP jest dla mnie jak najbardziej przydatna, bo nikt mnie do gry nie wprowadzał i muszę wszystko odkrywać sam. A dla mnie osobiście gra daje radość z nowego lv, broni itp. i odpręża po pracy. Nie lubię natomiast cwaniaków co już są obcykani w grze i atakują po trzech na jednego dla punktów PVP. Dla mnie nie do odrobienia. Mam słaby komputer i łącze do 1MB/s i gram na minimalnych ustawiniach bez dźwięku, bo przy większej liczbie użytkowników gra się tnie. Na arenie parę razy byłem lecz zanim zobaczyłem planszę to byłem martwy

Dlatego uważam, że osłona PVP jest w dobrej cenie - bo to bądź co bądż 10 zł na tydzień, czyli 40 na miesiąc, ale w zamian można spokojnie grać bez obaw. Zróccie uwagę, że atakować innych graczy też nie mogę, bo wtedy ją tracę

Ja chętnie pomagam zdobyć doświadczenie innym, a nie pozbawiam ich przyjemności ciągle ich atakując. Kto chce się bić to niech kożysta z Areny

Samo zdobycie Levelu o niczym nie świadczy, bo można mieć LV50 i kilka badań (nie dosłownie).

Fakt, że Gwiazdek jest mało Ja bym proponował, aby można je kupować za uran np. 1.000 gwiazdek za 100.000 uranu. - to by było uczciwe.

Dodatkowo przydała by się lista badań, którą tworzymy i wpłacamy uran z góry

Pozdrawiam Serdecznie.
06/05/13 19:34
Jeszcze jedna rzecz, czy są jakieś filmy do oglądania aby skrócić badania bo na chwilę obecną obejrzałem tylko jeden od LG.
Od tygodnia nie mogę żadnego Bo Filmy Niedostępne !!! Dajcie ich więcej!
06/05/13 20:04
żal
06/05/13 20:05
można zamknąć ombrel oceni
06/05/13 20:38
Po ostatnich słowach widać, że punkt widenia zależy od punktu siedzenia. A gra jest dla wszystkich

Żal ci tego, że ktoś dopiero zaczyna swą grę, a Ty zjadłeś zęby i chcesz więcej, to zrozumiałe, ale pomyśl o innych, co o grze nie wiedzą nic...

A tacy co atakują nowych, bo udało się mu zdobyć level i się napracował, trzeba zniszczyć i ograbić. Na tym gra nie powinna polegać.

Powinniście raczej zabiegać o rozbudowę rozgrywek na Arenie a tarczę PVP zostawcie w spokoju. Pozdrawiam.
06/05/13 21:26
1.Zarobioną kasę za gruzowanie bazy powinno dać się przeznaczyć także na pojemność gildi (opcja wyboru na co ta kasa ma być ) - NIE
2.Podnieść ceny ochrony PvP bo to przesada takie coś jak ochrona za takie mikre ceny . - NIE
3.Wprowadzenie potworów albo jakiś misji na gwiazdki ponieważ na 50 lvl gwiazdki wypadają co 50-100 kamyczek a o alienach nie wspomnę, gracze których nie stać na gwiazdki nie mają jak zarobić na te 300% amunicji lub te skoki !! - TAK