Moje propozycje zalety i wady gry.

04/06/13 14:14
1.Mapa bitewna - limit zdobywania punktów pvp na mapie bitewnej. (Kolo 40pkt dziennie) .
Bez przesady widzimy co się dzieje w rankingu a na mapie tych osób prawie nie widzimy.

2.Limit zdobywania pkt pvp na mapie -obecnie limit jest nie sprawiedliwy ubijemy 2 razy tego samego
gracza i już nie dostajemy pkt pvp. Stary system był dużo lepszy .W tej grze chodzi o zabawę
i rywalizacje a nie o klepanie alienów .A przy obecnej ilości grających osób na serwerze można powiedzieć
śmiało że jest źle a będzie dużo gorzej .

3.Cena gwiazdek jest nie adekwatna pod wieloma względami ,Obecnie sms za 11zł nie wystarcza nawet na
1 tydzień zestawu .A tak zwane happy hour nawet nie motywuję aby takie smsy wysłać .
Przypominam że wiele gier [nie bd wymieniał nazw] mają największe przychody właśnie z wysłanych smsów
przez młodych graczy .

4.Praktyczny brak eventów. Administracja gry jest obecnie tak zajęta ulepszaniem i poprawkami gry że
zapomnieli o graczach. I takie małe przypomnienie w eventach nie chodzi o ubicie alliena do rankingu
ale o mały zysk dla gracza .Nie chodzi mi tu o gwiazdki ale takim prezentem może być na przykład
klepsydra która skraca nam nie 30 sekund a 5 min badań myślę że to nic w porównaniu z badaniami
powyżej 40 lvl.

5.Baza Gildii - jak wiemy na serwerze panuje zwyczaj latania na bazy nocą kiedy nikogo z danej gildii nie ma .
I tu moja propozycja aby wprowadzić coś w stylu morali zwiększenie dmg bądź hp obrany bazy od godziny
23:00 do 07:00. Myślę że nawet na 50% można sobie pozwolić .

6.Tarcza standardowa i refleksyjna - obecne zmiany spowodowały że te tarcze są prawe bezużyteczne.
Bardziej chodzi o tarcze rzucane przez wsparcie .Tarcza refleksyjna nie odbija dmg zadane przez rakiety
i promień śmierci .

7.Misje poboczne . Możliwość wyboru stopnia trudności jak i nagrody PD lub uranu .
Misje typu pvp np. Ubij 10 szturmowców itd .Coś aby gra nabrała prędkości.

8. Ranking glidii bonus do życia .
1 miejsce +25% do życia
2-5 miejsce +20% do życia
6-10 miejsca +15% do życia
11-25 miejsce +10% do życia .

9. Punkty pvp - Jak wiemy pkt pvp dają nam tylko pozycje w rankingu .
Można by je zamieniać na specjalne umiejętności . możliwości jest dużo
wystarczy ruszyć głowa .

10 . Ochronki PVP. -Co prawda na niższych lvl są bardzo dobre ale już na 40 lvl +
są oznaką słabości .

To tyle co mi w chwili obecnej wpadło do głowy. Zmienić można jeszcze dużo
ale to chyba sami wiecie najlepiej .
04/06/13 14:24
Popieram i uważam ze zmiany i usprawnienia są potrzebne. Wystarczy sprawdzić ilość graczy online nie przekracza 200 , to powinno zmotywować zarządców gry do zmian i usprawnień . Gra staje się NUDNA
04/06/13 14:28
Zgadzam się w wszystkimi punktami.

Obecnie na 50 poziomie jest ma mało do roboty... gra sie szybko nudzi i ludzie rezygnują z gry.
04/06/13 14:30
Bardzo ładnie to nakreśliłeś zgadzam się w zupełności z wszystkim co tu napisałeś niech w końcu ktoś się weźmie do roboty i uspawni tą grę tak by funkcjonowała bez zarzutu - i wprowadzcie w końcu jakieś eventy
04/06/13 14:34
Zmiany które zostały wprowadzone przez ten okres nie zmieniły nic na lepsze .
Tym bardziej popieram każdą możliwość zmiany .Gra stała sie nuda i monotonna.
04/06/13 14:53
Popieram w 100 % pomysł
04/06/13 17:50
Co do punktu 6... Przecież przy rakietach jest jasno napisane, że ignorują tarcze (osłony) więc jak refleksyjna ma Ci odbić DMG? To tylko tyle co do uwag. Reszta w porządku
04/06/13 18:25
Jestem jak najbardziej ZA! Podoba mi się najbardziej 8. Ranking glidii bonus do życia .
04/06/13 18:38
dodał bym od siebie cos takiego" wymienianie zwykłych gem na np. uran lub gwiazdki"
04/06/13 18:38
Popieram i uważam ze zmiany i usprawnienia są potrzebne. Wystarczy sprawdzić ilość graczy online nie przekracza 200 , to powinno zmotywować zarządców gry do zmian i usprawnień . Gra staje się NUDNA