aplikacja do badań

23/05/13 22:53

24/05/13 00:25
Człowieku, powiedz mi tak. Ty chcesz ludziom dowalić, żeby musieli płacić za to, że mają Androida? Nie wiem, może zazdrosny jesteś, że ktoś ma Androida i będzie mógł sobie puszczać z iPhona badania? Innej opcji nie widzę. Tak samo jak dla mnie gra nie jest zrobiona, tak samo i dla Ciebie, i to że Ty sobie mówisz, że chcesz żeby inni zapłacili za coś, bo Ty z tego nie korzystasz, to nie znaczy że tak powinno być. Ja nie korzystam z pancerników, więc może też pancerniki wszystkie powinny być za gwiazdki? Bo przecież ja nie korzystam z nich, a mają dużo więcej HP. Żeby było uczciwie w stosunku do szturmowców i tyle...
24/05/13 17:41

Zdobyl' :

Nie wiem, może zazdrosny jesteś, że ktoś ma Androida i będzie mógł sobie puszczać z iPhona badania?.

iPhone nie jest na Androidzie tylko na iOS od Appla. Android jest od Googla
A co do Ciebie JALISCI... Boli Cię to by ktoś mógł sobie włączyć badanie przez telefon jak np. jest obecnie w trasie, podróży?
Każdy ma prawo się rozwijać... To, że Ty włączysz sobie badanie na kompie czyni Cię kimś na tyle lepszym, że nie musiałbyś płacić 100 gwiazdek, od kogoś kto włączy te badanie na telefonie? Bo to co mówisz jest niedorzeczne... Nie widzę tu żadnych przeszkód...
A i proponował bym stworzenie aplikacji na więcej platform niż Android... Mianowicie dodatkowo iOS i Symbian.
Pozdrawiam
24/05/13 19:02

24/05/13 22:30

Chciałem zasygnalizować, że nie jest to w porządku, jeśli trzeba będzie kupować Androida, aby nie odstawać w badaniach, bo ktoś w tym samym czasie zrobi ich z 5 a inny tylko jedno. Jeśli to ma być wymóg, a może tak być jeśli rywalizacja się zwiększy, to jest to nie w porządku.

masz rację, wszystkie badania powinny trwać 15 minut bo inaczej jest nierówno! dlaczego skoro ktoś gra po te 2h dziennie ma być koniecznie do tyłu z badaniami za kimś kto gra po 6h dziennie? to też nie jest sprawiedliwe, prawda? to tak jak w normalnym życiu, ktoś kto pracuje wiecej ma lepiej, z tym że dzięki takowej aplikacji można by jakoś te szanse "wyrównać".

Dlatego też według mnie potrzebne są jakieś obostrzenia, aby wyrównać szanse, (np 100 Gwiazdek za aktywację badania, wydłużenie o 1/3 czasu badania, Abonament na aplikację 10 - 20 zł, itp - Oczywiście nie wszystko na raz, ale jedna rzecz)

hah, wersja scrackowana tej apki prędzej czy później trafiła by do sieci więc płacenie za nia było by idiotycznym pomysłem (dodatkowo psuło by ukochany przez ciebie balans gry bo znów płacący mieli by przewagę nad darmowymi graczmi). opłata za aktywacje badań też jest idiotyczna, bo jeśli powiedzmy badanie kończy mi sie o 12 (czyli jak jestem w pracy) to chciałbym zanim wrócę do domu zrobić np: działka reaktora. jako iż badanie to trwa (jak do tej pory) kilka godzin (jakieś 3) to mógłbym zrobić je 3 razy, czyli wydał bym 300 gwiazdek. w 5 dni wydał bym ich jakieś 1200 (badania sie wydłużają) a wiec było by to nie opłacalne ze względów ekonomicznych. chciałeś faktów? matematyka nie kłamie
24/05/13 23:09

25/05/13 10:02

JALIŚCI :

Ja też bym wiele rzeczy chciał, ale nie mam

No widzisz, ale jakby była taka apka na andka to bym już miał więc o co twój bulwers to nie mam pojęcia. najtańszy telefon z andkiem można już kupić za 50 złotch (choć jeśli chodzi o to można popolować na alledrogo i kupić tak jak mój kumpel x10 mini pro za 15 zeta, w pełni sprawną) czyli jak by nie patrzeć wcale nie tak znowu wiele. płacący w każdej grze mają jakąś przewagę nad nie płacącymi więc...

JALIŚCI :

Czyli z racji istnienia Cracków nie ma sensu tworzyć tej Aplikacji, po co, jak nikt nie będzie za nią płacił

Płatnej wersji aplikacji na pewno bo razem z jej płatną premierą miała by swoją premierę wersja "bezpłatna", do ściągnięcia na jakimś forum. wiele graczy na pewno by ściągnęło ową bezpłatna wersję, której ewentualną "weryfikację licencji" można wykarczować choćby lucky patcherem.

No i czemu tak naprawdę mam płacić za badania gwiazdkami z poziomu telefonu skoro badania na pc są tylko za uran, hmmm?

[/quote]
25/05/13 15:40

21/06/13 17:27
tylko poco oddzielna aplikacja jest pełna aplikacja Nova Raider na smartfona
11/07/13 06:43
z poprzedniej gry tzn (goodgame empire) mam doświadczenie ze badania można robić używając kolejki tzn masz 3 pola kolejności badan 1 gratisowe a 2 za gwiazdki w tym wypadku tam się wykupowało na tydzień koło 10zł sms nawet nie było i wtedy ustawiałeś kolejke badań można było je przenosic z góry na dół pierwszeństwo kture najpierw i w kazdej chwili to mogłeś zmienić