aplikacja do badań

można by stworzyć na androida specjalną aplikacje która by służyła tylko do uruchamiania kolejnych badań (o ile uran wystarczający na nie znajdował by sie na statku). Czasem nie ma mnie w domu gdy kończy się badanie a chciało by się jak najszybciej wrzucić drugie. oprócz tego aplikacja mogła by wyświetlać ile czasu zostało nam do końca badań
genialny pomysł
Popieram
Na pewno to wprowadzą
Oby nie za gwiazdki

proszę Cie, jesteś śmieszny. Ja nie miałem takiego wynalazku przez wiele lat i inni mieli przewagę w różnych grach via www. A ja nie mam tyle czasu co ty, gram w tygodniu góra 2 godziny, więc może wprowadzić opłaty za każdą dodatkową godzine powyżej 2 godzin gry dziennie? Bo taka opłata powodowałaby wyrównanie szans.

Tak, uważam że to dużo. To że Ty tłuczesz tyle jednego dnia, nie znaczy że wszyscy tyle tłuką codziennie. Pozatym czasem trzeba odpalić np. 5 badań jednego dnia, bo są krótkie- badania to nie tylko techniki na statek i uzbrojenie. A te gwiazdki można na coś innego wykorzystać.

A co do wpłaty, to jest to jakaś sugestia czy coś? A myśleć to nie ma co o innych, co nie mają Androida. Jak ktoś nie ma to będzie tylko z kompa puszczać, jak ktoś ma to dla niego na korzyść. Czemu ma płacić za to, że ma Androida, a inni nie? Już chyba zapłacił za sprzęt z Androidem.

właśnie że zdobyl ma rację, czasem badań wrzuca się i 5 dziennie i za każde z nich mam płacić gwiazdkami? to bardziej opłaca się wtedy lapsa kupić jakiegoś szmelcowatego i z niego wysyłać badania