Handel i jego zmiany

07/12/15 20:39
Po pierwsze żadne badania się nie zmieniły, żadne gemy - ciągle udoskonalamy to samo, jednak zmienił się sposób zarabiania.

No może po za dronem, który jest już takim dobitnym stwierdzeniem - że trochę w handel dałeś, kiedyś to była ochrona ładowni. Jego też trzeba wybadać, bo zyskujemy na czymś co jest naprawdę przy zbieraniu surowców ważne - szybkość.

Na początek staramy się zdobyć surowce - najlepiej okrągłą sumkę 100, 150, 200 itd. Potem wystawiamy to na sprzedaż - sęk w tym, że teraz surowce sprzedajemy za spory uran np. 100k uranu = 100 surowca (obojętnie jakiego) i 200k == 200 surowca lub 300k == 300 surowca itd. Sprzedajemy za tyle na ile limit nam pozwala.

Dlaczego tak, a nie inaczej? Ponieważ, by zarabiać w poprzedni sposób trzeba mieć już uzbierany spory kapitał, a także sporo badań na oferty lub skokówkę.

Ofertę odbieramy tylko tam gdzie ją daliśmy. Surowce warto zbierać tam gdzie się da - co prawda im wyżej tym niebezpieczniej jednak zamiast zbierać 3 deutery lepiej zebrać ich 8