Gra się sypie ? :)

22/02/14 17:28
Miło, że coś napisałeś, GF dba o ludzi, którzy płacą niestety u nas, nawet o takich nie dbają. 300-500 osób to dziś LEGENDA, echo, można sobie pomarzyć.

Ruszyłeś jeden z ważnych tematów a mianowicie 3 gala, noobki... było tyle reaktorów, dawna forteca przy strefie bezpieczeństwa - środkowej, centrum misji [*] Pamiętasz te reaktory ? Normalnie jak byś był w bazie czyjeś gildii... Te czasy nigdy nie wrócą gdy biło się jeden z setki reaktorów a nobek chronił go bezskutecznie

TO BYŁO COŚ !!!

Walczyć, będę walczyć, wchodzę jak nie mam co robić, hehehe Albo się obudzą, albo będziesz z uśmiechem czytać ,, zamykamy serwery ''. Nową grę stworzyli ! Przekładanie klocków, hmm... zaczynam myśleć, że za dużo napatrzyli się na reklamę ,, candy rush '' - no to bon apettite

I jeszcze cytat Gredy dotyczący lvl. - wręcz jasnowidzki jeżeli chodzi o nowe updaty ,, no to do setki ''

Mamy, lub nie, swój TS3 do PL1, Pablo (czy jakoś tak) wydał parę groszy abyśmy mogli się komunikować, kiedyś grało się z wielkim entuzjazmem a dziś... rzut kapciem... Gra na prawdę miała u mnie 1 miejsce, niestety spadła do ostatniego przez pustkę.
02/03/14 15:05

*°ĸдcek°*V-3.ft.crimson fire :

Szymon55556 Proszę o pisanie prawdy a nie co sobie wyobrażasz !!! i trzymania się tematu !!!

A ja pisze jakieś brednie ??? Pokaż mi gęstwinę reaktorów na 3 gali, minimum 25 graczy w tej samej galaktyce i gracza z 50 lvl. który, gra kilka miesięcy na tym samym lvl. i się nie nudzi (gra, nie chodzi o to że ma).

BigSu nie pisze o tym, po tym poznaje się aktywność moda - mod aktywniejszy ma większą szanse na awans (no chyba, że tam jest tak, koleś pracuje miesiącami a inny tydzień, przy okazji gorzej, dostaje awans).

99% ? Nie, moim zdaniem przesadziłeś z tą liczbą, pamiętasz co było z Tropicielem ? Może to super, fajny MOD i to On jedynie banował za słuszne rzeczy, a gracze się popłakali, stąd nie ma już moda - i to brzmi z sensem BigSu ?
03/03/14 22:38
Zastanów sie najpierw nad tym co piszesz kolego
05/03/14 17:42

✰»_Kondziorx_«✰ :

Zastanów sie najpierw nad tym co piszesz kolego

O tym co się dzieje w grze.
08/03/14 06:18
Siema , wlasnie odkrylem te gre i jak tak czytam to nie wiem czy w to zaczynac grac ?
08/03/14 15:27

Treu1 :

Siema , wlasnie odkrylem te gre i jak tak czytam to nie wiem czy w to zaczynac grac ?

Przeczytaj wady wypisane przez ´ (tak, chodzi o taki nick).

Masz pięknie wypunktowane wady, aha i to nie są jakieś pisania gracza co nie wie nic o grze, koleś miał do wykorzystania każdy element gry, mocny klan, praktycznie każdą broń, no może nie te które dodano nie dawno, oraz pełne badańka W sumie to część wad udało mu się pominąć gwiazdkami jak czas badań - nie jest krótki na end game a to osiągniesz za parę tygodni.

Uprzedzam, że jeżeli interesujesz się akcją, fajną zabawą typu capture the flag - czyli zabieranie flagi wroga - co ja pisze, przecież tutaj każdy jest twoim wrogiem, żadnych firm, niczego co by zmieniło rozrywkę.

Powiedzieć Ci jak wyglądała gra rok temu ?
- Budynki w gildii trzeba było kupić od nowa, nie było tych bonusowych np. +20% dmg
- Nie było ducha
- Nie było bomby
- Nie było tarczy lodowej

I teraz popatrz, czy te rzeczy zrobił rewolucję ? Uprzedzam że prawie każda broń ma odpowiednik premium
A rewolucja jest tutaj potrzebna, bo to co jest teraz... opisał już jeden gracz...
08/03/14 16:12

Szymon55556 :

Powiedzieć Ci jak wyglądała gra rok temu ?
- Budynki w gildii trzeba było kupić od nowa, nie było tych bonusowych np. +20% dmg
- Nie było ducha
- Nie było bomby
- Nie było tarczy lodowej

A także nie było tarczy HEX, hammerków oraz turretów
08/03/14 16:12
Nie wspomne już o dodaniu poziomów..
09/03/14 13:00
Tylko hammer coś zrobił - bo wzmocnił tanka, niestety twórca już na nim dał odpowiednik premium. Uprzedzam że takiego ,, hammera '' co trochę zmieni rozrywkę się nie doczekamy, chyba że twórca robi mega BUM. A poziomy, zamiast pomóc w zostaniu gry są jej zmorą - bo wbić to można, ale nim doczekasz się na bronie i stateczki na ten lvl. to zdążysz zrobić nowe konto do tego samego poziomu (oczywiście badania itp. będą do tyłu). Jeżeli twórca doda w jakimś aspekcie gwiazdki - będzie miał wywody graczy, opisy jaką to daje przewagę oraz jakie to niesprawiedliwe, jednak jeżeli ciągle coś dodaje + coś premium do tego to jest jak wyrok, po kilku nowych broniach i patrzenia ile to trzeba gwiazdek na to wszystko widać - gracze uciekają.

O czym ja w ogóle pisze, trzeba prosić o PL czat na becie by go dodali + trzeba poczekać i być banowanym bo na każdym czacie ban za obce słownictwo, kliknij na nick, to ,, już wkrótce '' jest od roku bądź dłużej, nie da się w ogóle opisać jaka tutaj dzieje się porażka.

O ulepszaniu bety już nie pisze - to jest jak był śmiech na sali A co dopiero z głównymi serwerami nic nie mogą dodać Nie da się opisać potencjału jaki ma ta gra, przemysł - nawet automatyczny, wojny firm, bitwy o planety, modyfikacje statku (pancerz przeciwrakietowy, lekki pancerz [szybsze latanie]), górnictwo (statki do wydobywania, w ogóle zmiana zbieranie surowców, jedna skała i koniec a nie po 200 bryłek, nie ma w ogóle jakiś skupisk... amunicja czy budynki (np. jedna firma posiada rafinerię, która zwiększa sprzedaż xxx surowca, miałyby własne budowle i takie ,, do walczenia ''), rozumiem mikropłatności typu 30%+ uranu bo jak ktoś płaci to ma prawo do większego zysku czy 30%+ PD.

To jednak za dużo roboty dla nich, już za zrobienie nowej głupotki wymagają dodania czegoś premium jak by brakowało im kasy - ale, takie gry muszą być bardziej rozwinięte, bo są miażdżone przez konkurencję.