DYSKUSJA na temat aktualizacji ver. 1.8 z dnia 26-09-2013

02/10/13 16:52
Dużo daje ? Kiedyś to kolesi z takimi klejnotami się pokonywało, ehh... zaraz dodacie kolejną głupotę, może jeszcze dron zbierający gwiazdki za gwiazdki ? Który się nigdy nie zwróci ?

20% to nie mało jednak i nie dużo. Reaktory chyba od wieków są nie opłacalne, niby takie fajne fabryczki a byle jaki przychód, no może sejfik ale to już jak potrzebuje jakiś zapasów.

Ogarnijcie PvP i handel bo tam chyba tylko koleś z kasą może zaistnieć...
03/10/13 09:59
Kolejny dzien po nowej aktualizacji i kolejni gracze znikaja z gry. Juz nawet na czacie nikt nie pisze. Lucas miał racje konczac gre ze ta gra nie ma przyszlosci. Tworcy spoczeli na laurach widzac ze graczy przybywa i przespali czas w ktorym trzebabylo intensywnie popracowac nad rozwojem. Teraz wbijajac max lvl (55) nie ma co robic. Puscic badanie, zrobic jakas misje poboczna (coraz to nudzniejsze jest) ewentualnie jakas hybrydke i reaktory napelnic i logout. Zajeciem byl chociaz gruzing ale i to zabrali. Jestem tylko ciekaw statystyk o ile osob spadlo srednie zalogowanie od ostatniej aktualizacji. I tu jest wasze zadanie CM-y aby to uswiadomic jasniewielmoznemu Hansowi co sie dzieje. Powinniscie tak samo na innych serwerach napisac jakie sa odczucia i opinie z polskiego serwera, niech wiedza ze nam tez to nie jest obojetne. Bo jak padna inne serwy to kolejnej zabawy w wojnymiedzyserwerowe tez nie bedzie.
To tyle w tym temacie i tez chyba sie bede zegnal. Poczekam do jutra, (bo przewaznie nowe bugi wrzucaja na weekend) i jesli sie nic nie zmieni to zegnaj Gienia swiat sie zmienia tylko nie NR.
04/10/13 21:05

Ogarnijcie Bezpieczną Strefę bo tak to źle z PvP będzie a nowi gracze się nie połapią lepiej było dawniej
Szczególnie jak się ucieka
Pytam tagże BigSu :
Poco ten dział zrobiłeś?????
Zeby zapchać serwer niepotrzebnymi dyskusjami ???
Już lepszy jeden dział : Dyskusja o Aktualizacjach i Patchach
04/10/13 21:27
Jeśli Ci przeszkadza ten dział to proszę pisz na innym a strefa jest teraz lepsza moim zdaniem a nie ze jak nie daje rady to ucieka Pozdro
04/10/13 22:25
Gołąbek - nie dział a temat. Po to został zrobiony żeby wypowiedzi na temat TEJ aktualizacji były w jednym miejscu a nie rozsiane po forum. Taki temat będzie powstawał po każdej aktualizacji.
"Zeby zapchać serwer niepotrzebnymi dyskusjami ???" - te 2 posty dziennie to zapychanie? - no nie żartuj sobie :-)))
06/10/13 17:07
Z całym szacunkiem rozumiem że mechaniku jest taka jak nie inna i bardzo słaba, ponieważ nie każdy możesz się jakoś dorobić. PvP też zniosę bo w 50% grach koleś z kasą jest lepszy ale nie grupie, niestety tutaj wykupi sobie ochronkę. Oczywiście lagi itp. też muszę znosić...

Ale nie tego że rozwalacie już współpracę, tamte aspekty dotyczyły samotnego grania a teraz uran nam jeszcze zabierzecie ? Nowe aż 55 lvl. nosz... to tylko parę dni i co ? Zamiast bawić się w lvl. zróbcie jakieś porządne zajęcie...

Nie zrobiliście nic z handlem, baa nawet pogorszyliście ale teraz co robicie to śmiech

Brak w ogóle ludzi na galach... Lepiej ratujcie grę póki się da bo po pewnym czasie nie będzie przybywać więcej graczy a starzy gracze nie wrócą po tym wszystkim. Ciekawi Mnie kiedy dochody z tej gry będę na minusie i trzeba będzie ją usunąć
11/10/13 00:09
Jak to bywa jeśli jest coś dobre to zawsze to spie,rniczą i za podstawe biorą dobro graczy bzdura wiadomo że gra opiera się na współpracy całej gildi i awansowania jej do top tak samo jak jej obrona całą zabawe jaką dawało gruzowanie i dobijanie się na szczyt zabrano więc tylko pogratulować pomysłodawcy może opamięta się i cofnie ten nielogiczny błąd jeśli by to coś dało podpowiem jak już chcą iść w tą stronę to niech zrobią to tak by gildie które chcą brać udział w gruzowaniu jak dotychczas to było, zgłaszają się przykładowo na odrębną liste zwaną top elite czy inaczej niewazne gdzie tylko te gildie z tej listy mogą się atakowć i po sprawie lub niech robią dodatkowe misje grupowe czy też solo gdzie można zdobywać uran w wysokościach 10mln 1 z misji mogła by wyglądać w sposób jak gruzowanie gildi tylko że systemowej[serwerowej]
11/10/13 12:10
BigSu gratuluję ci założenia tego tematu. To jest jedyne miejsce gdzie gracze mogą podzielić się swoimi uwagami na temat upadku tej gry. Bo temat czatu jest ogólnie znany. Powiem wam jedno zabierajcie się stąd puki to jeszcze możliwe :p. Tu się nic nie zmieni. Ja osobiście za namową Śmigiego pomykam sobie w inna gierkę, która jest przewidywalna. Nie ma chorych zmiar w trakcie gry, jak ktoś chce pograć solo to gra, na czacie nie mutują co 5s. A i komputer się mniej grzeje :D. Szkoda mi tylko tej kasy którą władowałem w gwiazdki na NR. Ale to już inna historia ...
11/10/13 14:33

PanRyszard :

BigSu gratuluję ci założenia tego tematu. To jest jedyne miejsce gdzie gracze mogą podzielić się swoimi uwagami na temat upadku tej gry. Bo temat czatu jest ogólnie znany. Powiem wam jedno zabierajcie się stąd puki to jeszcze możliwe :p. Tu się nic nie zmieni. Ja osobiście za namową Śmigiego pomykam sobie w inna gierkę, która jest przewidywalna. Nie ma chorych zmiar w trakcie gry, jak ktoś chce pograć solo to gra, na czacie nie mutują co 5s. A i komputer się mniej grzeje :D. Szkoda mi tylko tej kasy którą władowałem w gwiazdki na NR. Ale to już inna historia ...

Kto powiedział że nie da się grać solo ? Można ale z gwiazdkami, gorzej już z uranem. To co robią twórcy woła o pomstę do nieba, zamiast się ogarnąć, zrobić porządnie to walną raz na pół roku jakiś event, zamiast stąd pójść to grają, latają swoim 55 lvl. statkiem + bronie i cieszy ich buzia jak takie przemykające rakietki robią bum z wrogiego statku, solo się nie da grać za darmo, 5 się rzuci to bossa już nie pobijesz, po co tam lecieć jak nie masz ochronki jak przychodzi taki darmozjad i dobija nas na żylecie ? Jeszcze to przedłużenie, ochronka trwa krócej niż wymagania do skoku więc może zrobić z nas mini-farmę i parę pkt. PvP mamy z konta O uranie nie mówię, bossy odpadają bo już napisałem co i jak, reaktor i alieny to śmiech... więcej wydasz niż zarobisz oraz handel który już nie istnieje... Kiedyś to bym sam wziął telefon i wysłałbym esa na gwiazdki, ale dobrze że się powstrzymałem, teraz chociaż mam na chleb czy jakiś napój. Gra musi być rozbudowana, wciągająca ale przede wszystkim taka aby dzieciak z kasą nie był lepszy... No
może i być ale nie 100-krotnie...

Przestałem grać jak bazary przestawały dawać zysk Wtedy to ludzie zaczęli wysyłać esy na skokówki a dostawców było mniej, Lukas umiał wyczyścić cały serwer i miał w zapasie 100kk uranu w gildii jednak nie uran to mu umożliwił lecz, no właśnie... gwiazdki. To była przez pewien czas najlepsza gildia, wystarczy że za uran lub esa da to się ma same 50 lvl. tak nie powinno być że user daje się ,,kupić'' ale cóż poradzić jak tutaj twórcy myślą tylko o kieszeniach...

Gruzowanie śmiech... Beta jest nadal taka jaka jest i nic nie zmienili, beznadziejna...

Na początku było bardzo fajnie, niestety jak mieli do wyboru pod forum dla PL1 na forum bety a DE1 to wybrali niemiecki, no tutaj rozumiem że trudny mamy język ale nie to że jakiś neuronix zamiast ruszyć tyłek i dorobić czat dla Polaków to się śmieje, co za problem ? O modów się musi martwić bo z naszego serwera są ale Niemcy których jest 2x mniej to musi bo marketing... Niemcy dają więcej to się bardziej podlizuje...

Międzyserwerowe bitwy to był śmiech, same 20 lvl. vs 50 lvl. nawet nikt z Polaków nie wiedział co i jak, mamy 5 baz a tutaj okazuje się że jest drugi front w której Niemcy też mają 5 więc zastanawialiśmy się czemu im leci a nam nie jak zdobyli 1 bazę na naszym froncie... Teraz jest lepiej ale nadal Niemiec może nas pokonać w parę sekund, bazówki były takie że się wlatywać nie chciało...

To ma być gra ? To Ja dziękuję za taką grę...
13/10/13 13:18
Co to za gruzowanie ?
Ta nowa metoda przypominja mi pewną durzo znaną ale głupią jak but gre...