DYSKUSJA na temat aktualizacji ver. 1.9.7 - z dnia 15/11/13

16/11/13 18:03
Witajcie Piloci!

Version 1.9.7 - 15/11/213
Dodano level 60
Dodano nowe poziomy broni, wyposażenia i okręty dla levela 60

W poniższym temacie możecie dyskutować na temat wprowadzonej ostatnio aktualizacji gry.
Bardzo prosimy o trzymanie się tematu oraz o zachowanie kultury wypowiedzi !
17/11/13 10:56
Fajna sprawa z tym teraz przydały by się nowe galaktyki
17/11/13 15:58
Fajnie że w końcu dodaliście wszystko w jednej aktualizacji ale moim zdaniem to już błędne koło, będzie się tak bawić do 1000 lvl. ?

Kiedyś trzeba będzie przystopować, z resztą rozgrywka niestety jak na razie mizerna, nic ciekawego się nie dzieje, po za tym co jak na 70 lvl. będzie problem z uranem ? Przecież to nie do pomyślenia !
17/11/13 19:51
I z długością badań :/
18/11/13 21:07

<HOPEK10>[JLB] :

I z długością badań :/

Czas to połowa problemu z resztą można przyśpieszyć za gwiazdy, niestety oni chyba chcą co raz bardziej z nas to wydusić zamiast zrobić coś porządnego z tej gry, kiedyś było fajnie a teraz czym się Nova Raider może pochwalić ?
18/11/13 21:24
ot i się moderator wysilił wprowadzanie nowych lvl i powielanie stareego wyposażenia tylko na wyższym lvl graty pomysłowości
nie ośmieszaj się ty bo czytanie ze zrozumieniem to twój problem jak z wieloma innymi chodziło mi o jego wypowiedź ty to masz pojęcie o grze a was o zmiany nawet bym nie śmiał oskarżać
18/11/13 22:15

☆ʞʀɑɓ☆ :

ot i się moderator wysilił wprowadzanie nowych lvl i powielanie stareego wyposażenia tylko na wyższym lvl graty pomysłowości

Przepraszam, ale czy Ty naprawdę myślisz, że to My (moderatorzy ) to wymyślamy i wprowadzamy do gry???. Nie ośmieszaj się lepiej - po takim wpisie widać, że nie masz zielonego pojęcia o grze, o tym kto i co tutaj robi . Moderator nic do gry nie wprowadza ani nie wymyśla nowych rzeczy - od tego są programiści Wydawcy. Tak więc swoje gorzkie żale wylewaj proszę w innym kierunku .
19/11/13 16:15
Krótko błędne kolo nic więcej . Teraz jak oni chcę zachęcić nowych gracz do gry ?
19/11/13 17:38

•GRΣΣD°°JLB™• :

Krótko błędne kolo nic więcej . Teraz jak oni chcę zachęcić nowych gracz do gry ?

Może chcą z nami się bawić, w sumie to coś mało dodają i niedługo już ci zapas 10kk uranu nie wystarczy możesz być pewny, poczekasz sobie z rok na badania - wtedy będą mogli coś wprowadzić W sumie to już nudne się robi i trochę żal tych co grają, praktycznie powinni z nudów pójść - ale nie wiem co was tak ciągnie, nawet prawdziwych bójek nie ma tylko PvP które trwa 15 sek.

Może zaczniemy niedługo walić po 200.000 DMG i będziemy mieć po 1.000.000 HP jak wiecie gdzie Niestety badane latami
19/11/13 20:26
Wiesz co mnie trzyma przy grze? ekipa z którą w nią gram jak by nie ts, nawet bym nie wytrzymał 1 miesiąca .