Jak usunąć Konto z gry ?

15/12/13 03:22
Witam od dłuższego czasu już nie gram z kolegą w tę grę, wróciliśmy tylko na chwilę po ponad 5 miesiącach by zobaczyć czy warto dalej grać, ale nie warto.

Więc mamy pytanie jak usunąć Konto z Gry, pytamy ponieważ w innych grach jest opcja skasuj konto i po 7 dniach, jeśli się tego nie anuluje, konto zostaje automatycznie usuniete. W Nova Raider niestety tej opcji nie ma

Proszę o potraktowanie sprawy poważnie i darowanie sobie komentarzy typu, "powodzenia w realu...", czy pytań "czemu chcesz usunąć konto?", albo odpowiedzi w stylu, "to nie graj"

Prosiłbym o zamieszczenie krok po kroku co należy wcisnąć i wpisać, aby konto z gry zostało usunięte, gdyż nie zamierzamy kontynuować gry, która notabene ma już Swoje "5 minut" za sobą, a nie rajcuje Nas latanie w pustej galaktyce pełnej bootów

Z tego miejsca, bo to ostatni Nasz post, chcielibyśmy życzyć wszystkim Raiderom Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2014
15/12/13 10:16
Napisz ticketa do pomocy technicznej z prośbą o usunięcie konta.
15/12/13 12:26
Podam sposób, bo BigSu nie wykazał się za bardzo...

Klikamy na górze (po zalogowaniu na forum) "Moje zgłoszenia" i jak stronka się załaduje to "Nowe Zgłoszenie" i wklejamy ten tekst wpisując brakujące rzeczy, czyli Swój nick, email i serwer na którym gramy.

---------------- cut -------------------
Tytuł: Usunięcie Konta. <- To wpisujesz w polu tytuł.

---------------- cut ------------------- <- To wklejasz po uzupełnieniu właściwych danych w pole Tekst

Witam

Proszę o usunięcie Mojego Konta z Gry Novariader.

Nick: (Twój Nick)
Mail: (Twój Adres e-Mail)
Serwer: PL1 (Serwer - większość pewnie tak jak tu PL1, ale jak grasz na innym to wpisz właściwy)

---------------- cut -------------------

W zgłoszeniu w Polu Serwer wybieramy ten jaki wpisaliśmy w tekst w plolu Tekst.

Dlaczego należy podać Nick, Email i Serwer, bo Pomoc Techniczna nie może zlokalizować Konta
(Czy dostał ktoś tu bana na konto ? :P)

i wówczas otrzymamy taką odpowiedź (część rzeczy wyciąłem, nick i datę)

http://images.tinypic.pl/i/00480/kiqh7j4c8y1a.jpg

A to kompletne Zgłoszenie ( na koniec klikamy Wyślij) Zgłoszenie pojawi się na liście w zakładce "Moje zgłoszenia"

Z łaski swojej nie wpisuj moich danych do swoich postów, popraw tą fotkę na inne dane i wklej jeszcze raz - BigSu

http://files.tinypic.pl/i/00480/o7xw7ctv5478.jpg

Oczywiście, jeżeli choć raz zaczęliście grać na innycm serwerze to na każdy trzeba osobne zgłoszenie wysłać!

Cóż wystarczy teraz czekać na pomyślne rozpatrzenie. A mnie nie pozostaje nic innego jak Życzyć Wam Wesołych Świąt i Śzczęśliwego Nowego Roku 2014.

Pa Pa

PS. Pozdrowienia dla Anno Dominium +AD+ bo zawsze Was podziwiałem za Grę i współpracę między sobą na wysokim poziomie i pierwszy raz w historii widziałem tak zgrany zespół, nie wiem jak teraz, ale piszę o czasach tak z 5-6 miesięcy temu, kiedy mieliście 20 Levele Aż się łezka w oku kręci...
15/12/13 21:08
Z łaski swojej nie wpisuj moich danych do swoich postów, popraw fotkę na inne dane i wklej jeszcze raz.
16/12/13 14:22
http://pics.tinypic.pl/i/00480/gfou35nu8011.jpg

RĘCE OPADAJĄ, NORMALNIE ....

POZIOM PISOWNI POMOCY TECHNICZNEJ TO DNO! A KONTO JEST DALEJ AKTYWNE !!! PRZED CHWILĄ SIĘ NA NIE LOGOWAŁEM !!! CIEKAWE CZYJE ZOSTAŁO USUNIETE!!!

SAMI OCENCIE TEN TEKST:

"Support
Szanowny Graczu konto zostalo usuniete,dzikujemy za gre u nas.

Regards,
The Nova Raider support team"

OCZYWIŚCIE WYSŁAŁEM KOLEJNY TICKET I ODPISAŁEM NA TEN, BO WIDZĘ ŻE TEAM NOVA RAIDER NAWET NIE RADZI SOBIE Z USUNIECIEM KONTA NA PROŚBĘ GRACZA !!! JESTEŚCIE ŻAŁOŚNI ...

Kolor czerwony zarezerwowany jest dla Moderatorów i Administracji - używaj innego!
16/12/13 14:48
DOSTAŁEM MUTE NA 6 GODZIN, MAM NADZIEJĘ, ŻE JAK WEJDĘ PO TYM CZASIE TO KONTO ZNIKNIE RAZ NA ZAWSZE, BO JUŻ MAM DOŚĆ !!!

Wyłącz tego capsa!
17/12/13 01:08
Powiększ ...

http://files.tinypic.pl/i/00480/w4p0pujf6x1o.jpg

Oto odpowiedź jaką otrzymałem łamaną poszczyzną

A to niezbity dowód, że konto dalej jest aktywne!

Powiększ ...
http://images.tinypic.pl/i/00480/rrcbkbcc4vnr.jpg

Może jst ktoś w stanie pomóc Pomocy Technicznej w usunięciu tego konta, bo mnie już rece opadły dawno
17/12/13 01:31
I kolejny mute, bo co tam, lepiej problem pod dywan zamieść, niż go rozwiązać Nie spodziewałem się tego po Was, kasę to chętnie bierzecie, a jak człowiek chce zerwać z Wami to problemy stwarzacie, to po prostu chamstwo!
17/12/13 07:38
Tickety są obrabiane przez obcokrajowca - przez portugalczyka o ile wiem. Tak więc jak dla mnie to i tak on pisze dobrze i zrozumiale.
Sam też najpierw sprawdź DOKŁADNIE jak piszesz - w jednym zdaniu masz : brak jednej litery i e zamiast ę - to wg. Ciebie powinniśmy mieć z tego niezłą polewkę!
Po drugie - nie pisz z włączonym CAPSEM - jest to uznawane jako krzyczenie i jest wg. netykiety niegrzeczne. Za to też dostałeś muta- za notoryczne pisanie CAPSEM. A twoja korespondencja z Pomocą Techniczną nie ma NIC wspólnego z czatem, jego moderatorami i administratorami.
Widzę, że muszę kolejny raz to napisać: My (ekipa czatu) jesteśmy od pilnowania porządku na czacie - nie mamy nic wspólnego z działaniem gry, kasowaniem kont, ich zakładaniem, z bugami w grze (słynna już literka B - zgłoszona tydzień temu wyżej), czy też z aktualizacjami lub ich brakiem. To nie jest nasza działka - nie jesteśmy od tego a nawet więcej - my nie możemy nic z tym zrobić.

Czy myślisz że jak tutaj będziesz toczyć pianę, że ktoś z "władz" to przeczyta (chodzi o Sublinet FR)??? Ich, fora narodowe - czytaj: inne niż FR i ENG oraz może DE niewiele interesują - z tego powodu że nie będą sobie zawracać głowy czytaniem tego za pomocą translatora

A po trzecie: wyjaśniając sprawę spokojnie i rzeczowo - bez tych krzyków - załatwisz to na pewno szybciej.
17/12/13 12:25
Po pierwsze, bardzo ciekawe, bo wczoraj na chacie nie pisałem "DUŻYMI" literami, tylko "małymi" i dostałem mute po 5 minutach, bo poruszyłem niewygodny temat dla Was. W tym czasie było dla Was ważniejsze urabianie nowego gracza, jaka to jest wspaniała gra i sielanka, bo grał od godziny!

Po drugie, to że ja się pomylę nic nie znaczy, bo jestem klientem ale Pomoc Techniczna powinna chyba jakiś poziom wypowiedzi reprezentować, tak jak wszyscy z Kadry, Teamu, jak kto woli!

Po trzecie nie było by tego całego przedstawienia, gdyby konto było dawno usunięte! A z odpowiedzi Pomocy Technicznej wynika, że takie zdarzenie miało miejsce, więc nadal czuję się oszukany i zbulwersowany.

Po czwarte, z Twojej wypowiedzi BigSu wynika, że nie ma Polskojęzycznej Pomocy Technicznej i używają do obróbki Ticketów Translatora! To jest po prostu śmieszne nie sądzisz po tak długim czasie nie ma kogoś kto zna język Polski!?

Po piąte pisałeś o Swoich danych, a tak naprawdę chodziło Ci o Nick, który notabene jest widoczny dla wszystkich i o adres strony operatora gry, gdzie zręcznie wstawiłem małpę. Obawiałeś się zapewne, że rzekome Twoje dane zostaną w jakiś dziwny sposób wykorzystane? A co ja mam powiedzieć, podałem Swój adres email Pomocy Technicznej i czuję to samo ? Nie przeciwnie ja nie mam nic do ukrycia!

Po szóste co Mnie interesują jakieś fora zagraniczne, czy ja gram w zagraniczną wersję gry ? Czy co Mnie interesuje jak się u Was sprawy załatwia i jaka jest droga służbowa ? Ja jetem Waszym klientem, teraz już bardzo wkurzonym klientem, bo nie potraficie prostej rzeczy, jak usunąć konto na moją prośbę!

Po siódme, możesz napisać w jakim języku mam korespondować z Pomocą Techniczną w Swojej sprawie ? Bo chciałbym przed Nowym rokiem ten temat zamknąć, a na chwilę obecną nie zanosi się na to, bo już dwa razy dostałem wiadomość, że Moje konto jest rzekomo"Usunięte"! Napisz ja się dostosuje, znajdę tłumacza w necie, który mi pomoże w tym problemie, zamieszczę na różnych forach zapytanie o takowego i przedstawię problem i myślę, że zechce mi ktoś pomóc, a może nawet jakiś prawnik się zainteresuje tak dla własnego hobby, bo nie ma co robić w przerwie między świątecznej

Więc podaję jeszcze raz Swoje namiary:

Nick: "
Email: CyberneticsPyramid@gmail.com
Serwer: PL1

Do Pomocy Technicznej te dane są w 2 Ticketach i podane aż 4 razy!

I proszę o usunięcie konta !!! W trybie pilnym, bo chciałbym zapomnieć wreszcie o Was i o tej Grze, a jak się naprawdę wkurzę, to zamieszczę ten wątek nie tylko na tym forum, ale w całym Necie i będziecie mieć darmową reklamę za free Ale w drugą stronę!