powrót z terytorium gildii

20/03/13 19:09
Jak to w końcu z tym jest - raz wylatując z bazy gildii wyrzuca mnie w miejscu z którego tam poleciałem, innym razem wyrzuca mnie w losowe miejsce (na g4, na g3 najczęściej w centrum mapy). wydaje mi się że to błąd dlatego piszę o tym tutaj
21/03/13 12:46
To nie błąd tylko po prostu losowo Cię wyrzuca na tej gali, z której wleciałeś do bazy (tak mi się wydaję). Pozdrawiam

@down
Skoro "czasem" wyrzuca Cię w tym samym miejscu, z którego wyleciałeś tzn, że akurat losowo tak wybrało. Więc radzę Tobie lepiej czytać uważnie i bardziej szanować forumowiczów bo odpowiedziałem Ci prosto na proste pytanie a Ty dalej nie rozumiesz ; )
I zapoznaj się z definicją słowa "troll" bo akurat Twój ostatni post to trollowanie ; ) Pozdrawiam ; )
21/03/13 13:21
poczytaj uważnie - czasem wyrzuca w miejscu z którego się wlatuje a innym razem w losowym punkcie mapy. mać, już tu przychodzą trolle?
21/03/13 20:09

Goomowiec :

poczytaj uważnie - czasem wyrzuca w miejscu z którego się wlatuje a innym razem w losowym punkcie mapy. mać, już tu przychodzą trolle?

Nie rozumiesz? To jest losowe. :)
21/03/13 20:40
ma rację jest to bug.
Powinieneś zostać przeniesiony na losową lokalizację ale w galaktyce, z której się pierwotnie teleportowałeś.
Mi też się to kilka razy zdarzyło.

Zgłoście to do suportu.
22/03/13 10:33
Już to zgłosiłem ok. 1-2 tygodnie temu i powiedzieli, że się tym zajmą.
25/04/13 19:01
Jak się nie mylę problem już nie występuje więc tak zamknąć już można