Multikonto

24/06/13 18:51
Mam pytanie czy multikonto jest tutaj dozwolone czy nie? W FAQ angielskim pisze mniej wiecej tak: kto korzysta z jednego ip jest uwazane za multi konto i beda doprowadzone dalekosiezne skutki wraz z utrata konta. A unas to rozumiem ze kazdy gracz moze mniec wiecej niz dwa konta tylko nie powiazane ze soba: czyli nie moga brac udzialu w jednoczesnej walce itp?

Mam Pytanie czy to jest dalej aktualne, czy moze jest twardy regulamin i mowi jedno konto na jedno ip:) Dalsze sa kasowane.

Pozdrawiam\
Grzegorz
24/06/13 20:34
Jeszcze powinniscie pozaznaczac gdzie i jaki regulamin jest i przetlumaczyc czy nas obowiazuje FAQ producenta gry czy przetlumaczony < co w nim nic nie wynika.

Gnebi mnie sprawa dalej nad tymi multi kontami: czy dozwolone jest posiadanie wiecej kont niz jedno na to samo ip
25/06/13 10:15
Masz prawo miec kilka kat ale nie wolno grac na nich jednoczesnie , nie wolno rozniez logowac sie innym na twoim koncie tak jak i ty nie mozesz logowac sie na czyims jezeli masz brata siostre czy babcie ktora tez gra to musisz wyslac tiketa i zglosic ze gra tez ktos inny pod twoim IP
25/06/13 17:42
Czyli rozumiem ze moge sobie przekazywac przez bazarek pieniazki na drugie konto ? czy to bedzie uwazane juz za: swiadome powiekszenie rywalizacji nad innymi graczami ?

Bede wdzieczny za odpowiedz:)
02/07/13 08:12
Niestety jest to niezgodne z regulaminem
16/07/13 19:55
Szkoda a dlaczego ?
17/07/13 19:16
Nie można, chyba że będziesz grał na tym jedynym, była afera z Mariuchą (5 kont) i dostał bana

Ф…GOŁĄBФ… :

Szkoda a dlaczego ?

Jakie śniszne pytanie -.-
18/07/13 22:55
Ludzie można mięć więcej niż jedno konto lecz nie mogą one być powiązane ze sobą i muszą one być zgłoszone do suportu.
28/08/13 02:01
hejka
28/08/13 05:54
czemu nie moge grać na 2 konta przeciesz w ta gre gram ja i mój brat ?